ZACZNIJ TUTAJ

Nasza przygoda z podróżowaniem zaczęła się od ślubu. Na dwa dni przed ceremonią wykupiliśmy wczasy all inclusive w Bułgarii, żeby uczcić jakoś to wydarzenie 😉 już wtedy wiadomo było co nas pociąga… kto normalny wieczór przed ślubem spędza na zakupach w Decathlonie? Maska do nurkowania, japonki i strój kąpielowy był wtedy dla nas priorytetem.

I tak już poszło… pierwszy samodzielny wyjazd zorganizowaliśmy miesiąc po ślubie, zabierając rodziców do Rzymu. Nie obyło się bez wpadek, ale ta wyprawa dała nam kopa do działania i wiarę w to że można.

Mieliśmy też dużo szczęścia, ponieważ Kasia studiowała z zakręconą na punkcie zwiedzania świata Justyną, która była dla nas ogromną inspiracją i wsparciem.

Aktualnie podróżowanie, szukanie lotów, czytanie blogów podróżniczych i organizacja wyjazdów to nasza ogromna pasja i największe uzależnienie. Zmienił się nasz tok myślenia i poszerzyły horyzonty. Coraz częściej spotykamy ludzi którzy inspirują nas nie tylko do podróżowania, ale również do spełniania swoich marzeń i przede wszystkim do bycia lepszą wersją samej siebie.

Zapraszam Cię do zostania, współpracy i komentowania !

 

KONTAKT :

kasiaromanczykimielska@gmail.com

 

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Kasia Romańczyk-Imielska i Patryk Imielski

czyli Imielscy w podróży 😉